Nika Vigo

prowadząca “Rozmowy na Obczyźnie”

O Nice

Frankolubna nomadka żyjąca w trzech miejscach i dwóch krajach równocześnie.

Od lat przemieszcza się co kilka dni pomiędzy Paryżem, Brukselą i maleńką wioską wśród winnic francuskiego regionu Roussillon nad Morzem Śródziemnym. 

Lingwistka posługująca się na co dzień kilkoma językami; uznawana za eksperta od organizacji i planowania, które wykorzystuje we wszystkich aspektach życia prywatnego i zawodowego. Od niedawna praktyk Access Bars. Adminka jednej z największych polskich grup poświęconych rozwojowi osobistemu o nazwie Wartościowi – grupa fanów Klubu 555 oraz nieco mniejszej grupy o znamiennej nazwie Nomadniczy Klub Frankolubnych.

Członkini Klubu Polki na Obczyźnie od 2013 roku. Blogerka, youtuberka, aktywna od lat na FB i Instagramie.

Jeszcze w grudniu 2019 roku jej zdjęcie profilowe pokazywalo logo bloga i mało kto wiedział jak wygląda, a półtora roku później miała na koncie ponad 350 live`ów w ramach kilku różnych cyklów w kilku miejscach, w tym prawie 70 w ramach cyklu Rozmowy na Obczyźnie #rozmowynaobczyznie w grupie i na fanpage`u Polki na Obczyźnie.

Prywatnie żona francuskiego męża i mama dwóch pełnoletnich już półfrancuskich synów. Kocha swoja kocią bandę na południu Francji, podróże, historię Francji i języki obce. Pasjonatka zdrowego stylu życia z tendencjami do okresowego witarianizmu przeplatanego z fleksitarianizmem . Od wielu lat fanka porannego wstawania i efektywnej pracy nad sobą według reguł Hala Elroda, które kiedyś odkryła w jego książce „Fenomen poranka”.

 

Lokalizacja

Francja / Belgia