Instant Search

STOWARZYSZENIE PIĘKNE ANIOŁY

Projekt majowy pt. “TOP 5 moich ukochanych miejsc” dedykujemy

Stowarzyszeniu PIĘKNE ANIOŁY.

996947_534780106597231_1075767489_n

Nie chcemy zmieniać świata, tylko sprawić, by DZIECKO zobaczyło ten świat w lepszych barwach.

Pragniemy z pozyskanych środków i przy współpracy DOROSŁYCH (firm i osób prywatnych), którzy pamiętają o tym, że kiedyś byli DZIEĆMI i mają we wspomnieniach swoje dziecięce pokoje, kolorować ten mały skrawek świata.

Najbardziej potrzebującym dzieciom, często z rodzin wielodzietnych, chcemy dać miejsce do nauki przy własnym biurku, możliwość spania we własnym łóżku, zaprojektowania przez siebie własnego pokoju.

ADRES WWW

DANE DO PRZELEWÓW

***

Zbieramy fundusze na remont pokoju dzieci Pani Agnieszki.

Mama dzieci Pani Agnieszka – choruje na padaczkę ( ma też depresję po śmierci męża który zmarł na raka), ona sama jest dawcą szpiku dla swojej siostry chorującej na białaczkę.

Pani Agnieszka ma troje dzieci – dwie dziewczynki (8 i 11 lat) również chorują na padaczkę (od jakiegoś czasu ataki są coraz częstsze i dzieci często prosto ze szkoły trafiają do szpitala), jest jeszcze chłopiec ma 10 lat.
Całą gromadką opiekuje się brat zmarłego męża Pani Agnieszki (ona sama często z racji swojej choroby przebywa w szpitalu) i to dzięki wujkowi dzieci mają wtedy opiekę.

Warunki w jakich mieszkają są straszne, gminny stary budynek, zagrzybiałe ściany (malowane co rok, jednak pleść na nowo zawsze wychodzi), stare rozwalające się meble oraz aneks w którym jest i mini kuchnia i łazienka w jednym.
Warunki były tak złe, że jeszcze przyczyniały się do nasilenie chorób rodziny.

Udało mi się namówić i wyprosić dla nich mieszanie socjalne.
Jednak wymaga ono remontu i wyposażenia.

W tym momencie czekamy, aż gmina wymieni tam okna i zaczynamy remont .
Zebrane środki pomogą nam w zakupie materiałów budowlanych, paneli i wyposażenie pokoi dla dzieci.collage55collage56collage57